Zadbany kociak

0

Maj 4, 2018 przez Kajtuś

Moi właściciele często podróżują. Można by pomyśleć, że nie powinni tego robić skoro mają w domu kotka. Natomiast, zawsze kiedy muszą mnie zostawić samego, starają się, żeby niczego mi w tym czasie nie zabrakło.

Kiedy wyjeżdżają na dzień czy dwa, to zawsze dostaję zapasową miseczkę z wodą i z jedzeniem. Starają się też wygrzebać moje ulubione zabawki z moich skrytek, żebym miał się czym bawić. Wtedy mam trochę czasu tylko dla siebie no i całe mieszkanie jest też do mojej dyspozycji.

Natomiast kiedy planują dłuższy wyjazd, zawsze załatwiają mi odpowiednią opiekę. Codziennie odwiedza mnie ktoś z rodziny, żeby wymienić mi wodę, uzupełnić jedzenie oraz wyczyścić moją kuwet. No i oczywiście zawsze chociaż chwilę się ze mną bawią. Co więcej, kiedy właściciele wracają z podróży, to zawsze przywożą mi jakąś pamiątkę z miejsca, które odwiedzali. Czasami przywożą mi jakąś smaczną karmę, a czasami jakąś zabawkę. Zazwyczaj też pozwalają mi ze sobą spać, żebyśmy mogli się trochę poprzytulać po długiej rozłące – bardzo to lubię.


0 komentarzy »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze komentarze